Hodnocení obchodu

5,0 13 hodnocení
5
13x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
L Avatar autora LenkaStřelenka | 17.11.2021
S tímto eshopem jsem byla velmi spokojena já, tak i syn. Přál si k narozeninám model svého oblíbence a zde nebyl žádný problém. Domluva i zhotovení na jedničku s hvězdičkou. Určitě využijeme ještě na Vánoce. Děkuji
Avatar autora | 14.11.2021
G Avatar autora Gába S. | 13.11.2021
Vše v pořádku. Velmi rychlé doručení a perfektní komunikace!
OT Avatar autora Ozdob Si To! (Administrátor) 13.11.2021
Dobrý den, velmi si vážíme Vaší krásné recenze a děkujeme za ni. Jsme rádi, že jste byla spokojena. Vaše Ozdob Si To!
FH Avatar autora Filip Hanák | 1.10.2021
Jako vždy super. Rychlé dodání, široký sortiment, dobré ceny, příjemní a ochotní majitelé. Já, jakožto náročný modelář, odcházím vždy spokojen. Doporučuji všema deseti.
OT Avatar autora Ozdob Si To! (Administrátor) 13.11.2021
Dobrý den, bylo nám potěšením! Děkujeme za Vaši recenzi a těšíme se na další nové výzvy - další Vaše přání. Vaše Ozdob Si To!
DL Avatar autora Dana Lešáková | 15.7.2021
Moc děkujeme za možnost výroby malých dárečků, pro naši společnost. Zákazníci jsou nadšeni! Klíčenky jsou krásně zpracované a detailně propracované. Těšíme se na další spolupráci a opravdu doporučujeme Ozdobsito, nezaleknou se i objednávek o 500 ks. Díky letí ze SCP. :)
OT Avatar autora Ozdob Si To! (Administrátor) 13.11.2021
Dobrý den, děkujeme Vám za krásnou recenzi! Bylo nám potěšením. A s tak perfektní spoluprací, to jde všechno jako na drátkách. Ještě jednou děkujeme a zdravíme. Vaše Ozdob Si To!
JH Avatar autora Jarmila Hlásenská | 30.6.2021
S tímto obchodem jsem velice spokojená. Skvělá a bezproblémová domluva, možnost vlastních motivů a bleskurychlé dodání. Díky za skvělé dárky pro blízké, výrobky se velmi líbily. Už mám další nápady, těšte se! :) S pozdravem Hlásenská J.
OT Avatar autora Ozdob Si To! (Administrátor) 13.11.2021
Dobrý den, to jsou krásné zprávy! Děkujeme za milou recenzi a jsme rádi, že produkty na přání udělaly přesně takovou radost, jakou jsme si přáli. Těšíme se na další spolupráci a nemůžeme se dočkat. Ozdob Si To!
BS Avatar autora Bára Smékalová | 26.6.2021
Předem chci poděkovat za krásné výrobky a mohu je vřele doporučit. Jako první, jsem objednala pár vykrajovátek s květinovými motivy. Po upečení první dávky sušenek bylo ihned jasné, že musím objednat další vykrajovátka. Jsem velmi spokojená, přátelé mé dobroty obdivují a tak Vás doporučuji kudy chodím.
OT Avatar autora Ozdob Si To! (Administrátor) 13.11.2021
Dobrý den, moc si vážíme Vašeho doporučení. Velmi nás těší, že jste s produkty spokojená a budeme se dále snažit, dělat jen samou radost. Ozdob Si To!
M Avatar autora Michaela P. | 11.6.2021
Vykrajovátka jsou nádherné, výborně se s nimi pracuje, mají krásné motivy, příp. vyrobí cokoliv si přejete. Zboží přišlo opravdu krásně zabaleno a komunikace s obchodem probíhala bez problémů a doručení bylo opravdu rychlé. Ráda si zase objednám, doporučuji.
OT Avatar autora Ozdob Si To! (Administrátor) 13.11.2021
Dobrý den, děkujeme Vám za krásné doporučení. Jsme potěšeni za tak krásná slova a máme radost, že jste s produkty spokojená. Těšíme se na další objednávku! Děkujeme, Vaše Ozdob Si To!
JG Avatar autora Jakub Gamba | 11.6.2021
Vykrajovátka jsem vyzkoušel na doporučení a jsem s nimi spokojen. Jednoduché užití, dobrá komunikace s obchodem a rychlé doručení. Neobjednal jsem naposled, doporučuji. J.G.
OT Avatar autora Ozdob Si To! (Administrátor) 11.6.2021
Dobrý den, těší nás, že jste spokojený s našimi výrobky a děkujeme Vám za recenzi. Budeme se těšit na další spolupráci! Ozdob Si To!
H Avatar autora Heureka.cz | 9.6.2021
+ Velmi ochotní pracovníci obchodu, výborná komunikácia a velmi rýchle dodanie objednaného tovaru. Som velmi spokojná.

Velmi ochotní pracovnícoí obchodu, výborná komunikácia a velmi rýchle dodanie objednaného tovaru. S obchodom som velmi spokojná.
OT Avatar autora Ozdob SI To! (Administrátor) 11.6.2021
Dobrý den, velmi nás těší, že jste s produkty spokojená. Vážíme si Vaší krásné recenze a děkujeme za přízeň! Ozdob Si To!
M Avatar autora Marika B. | 1.6.2021
Nejdříve jsem zkusila koupit několik vykrajovátek s vánočními motivy. Pracovalo se s nimi velmi jednoduše a sušenky byly po upečení perfektní. Navíc to s nimi zvládala i moje 4letá dcera. Byla nadšená a pyšná, jaké sušenky dokázala vytvořit . Druhá objednávka byla na vykrajovátka velikonoční. I tyto sušenky sklidily úspěch. Určitě mám v plánu svoji sbírku vykrajovátek i do budoucna rozšiřovat a těším se na nové motivy.
OT Avatar autora Ozdob Si To! (Administrátor) 11.6.2021
Dobrý den, děkujeme Vám za nádherné hodnocení a doporučení. Jsme potěšeni za tak krásné zprávy a Vaši opakovanou radost. Těšíme se na další spolupráci. Děkujeme. Ozdob Si To!
IV Avatar autora Iveta Votíková | 30.5.2021
Velice doporučuji všem
OT Avatar autora Ozdob Si To! (Administrátor) 11.6.2021
Dobrý den, děkujeme za Vaše doporučení, jsme rádi že jste spokojena a velmi si jej vážíme! Ozdob Si To!
L Avatar autora Ludmila M. | 29.5.2021
Obchod hodnotím velmi pozitivně. Byla jsem nadmíru spokojená a to jak s krásným přístupem, tak i s rychlostí dodání objednávky. Vykrajovátka jsou naprosto skvělé. Pracuje se s nimi krásně a výsledky jsou bezvadné, stále mám dotazy, jak jsem dokázala vykouzlit tak krásné dobroty. Určitě doporučuji dále a moje objednávka nebyla poslední. Děkuji!
OT Avatar autora Ozdob Si To! (Administrátor) 11.6.2021
Dobrý den, děkujeme za krásné hodnocení, velmi nás to potěšilo. Budeme se těšit na další spolupráci a děkujeme za Vaši přízeň. Ozdob Si To!
13 položek celkem